Kvalitní a spolehlivé služby
Certifikát BQ ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Certifikát GAS Členství v ASPP Technický partner RWE GasNet

O společnosti

Společnost SMP – Služby, s.r.o. byla založena v r. 1997, kdy činnost plynárenských služeb byla vyčleněna ze Severomoravské plynárenské a.s. Ostrava. Byla zachována jak obchodní firma společnosti, tak i vysoké nároky na veškeré činnosti společnosti. Působila jako stoprocentní dceřiná společnost Severomoravské plynárenské a.s. Ostrava a poskytovala odborné služby uživatelům zemního plynu, v r. 2003 se rozhodla po privatizaci českého plynárenství energetickou skupinou RWE svůj obchodní podíl ve společnosti prodat. Novými společníky se stali její řídící pracovníci, kteří společnost dále úspěšně rozvíjeli, obhájili veškerá oprávnění a certifikáty nezbytné pro realizaci staveb, oprav a revizí plynárenských zařízení.

Odstranění poruchy na plynovém zařízení Společnost se stala smluvním partnerem RWE v obl. vysoce odborné - zásahy při poruchách a haváriích na vyhrazených plynových zařízeních, a v obl. obchodní - při zabezpečování činnosti obchodních středisek.

V r. 2008 obchodní podíl ve společnosti koupila paní Ing. Alena Vitásková, která díky své vysoké odbornosti a dlouholetým zkušenostem v plynárenském oboru, rozšířila a zkvalitnila činnost společnosti ve všech směrech. V r. 2011 se jediným společníkem a jednatelem společnosti stal pan Vilém Vitásek.

SMP – Služby, s.r.o. se zaměřuje na trvalé dodržování kvality a všech povinností vyplývajících z certifikátů - ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN OHSAS 18001:2008, certifikátu certifikačního orgánu GAS s.r.o. v rozsahu G-S2, P3. Cílem společnosti je využívat zkušenosti a dovednosti z 15-leté úspěšné činnosti na českém plynárenském trhu ke spokojenosti našich zákazníků a obchodních partnerů.