Kvalitní a spolehlivé služby
Certifikát BQ ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 Certifikát GAS Členství v ASPP GasNet technický partner

Volná místa

Pozice: montér plynových zařízení – svářeč

Požadujeme:

  • výuční list v technickém oboru
  • osvědčení TIČR k činnosti montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení – výhodou
  • platné svářečské oprávnění – PE – C-U/P.t.e (na tupo, elektrotvarovky) – výhodou
  • platné svářečské oprávnění – ocel – metoda svařování 111 – výhodou
  • platné svářečské oprávnění – ocel – metoda svařování 311 – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího zvyšování kvalifikace a odborný růst
  • stabilní zázemí prosperující společnosti

Pozice: technik realizace staveb

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ – nejlépe strojního nebo stavebního směru
  • alespoň tříletá odborná praxe v oblasti stavebnictví, technologických staveb nebo technického zařízení budov
  • znalost procesů projektového řízení
  • znalost technické legislativy, technické znalosti, orientaci a nadhled, sledování trendů a vývoje v oboru
  • organizační schopnosti, schopnost řídit, vést a motivovat
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • autorizace TIČR v oboru technologická zařízení staveb (není podmínkou)
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce:

  • koordinace činností účastníků výstavby objektů a technologických částí
  • operativní řešení organizačních a provozních problémů stavby
  • materiálové a technické zabezpečení stavby
  • dohled a kontrola správného provedení stavebních prací
  • dohled na dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení dle rozsahu kvalifikace a dosažené praxe - od 40 000 Kč - 55.000 Kč/měsíc
  • kvartální a roční finanční bonusy
  • možnost profesního růstu
  • zázemí ryze české, rodinné společnosti s třicetiletou tradicí v oboru